Zapisywanie haseł dla programu MetaTrader przed instalacją aktualizacji dla Windows 10 Fall Creators Update
19 paź 2017

Zapisywanie haseł dla programu MetaTrader przed instalacją aktualizacji dla Windows 10 Fall Creators Update

Szanowni Państwo!

Przypominamy, że przed instalacją aktualizacji Windows 10 Fall Creators Update należy zapisać hasła dla konta handlowego MetaTrader w bezpiecznym miejscu.

Po uaktualnieniu systemu operacyjnego Windows 10, który spowoduje jego modyfikację i zmianę kluczy, wszystkie uprzednio zapisane hasła staną się nieważne. Nie oznacza to, że będziesz musiał otrzymać nowe hasła, po prostu wpisz i zapisz ponownie stare podczas otwierania platformy. 

Jest to spowodowane najwyższym poziomem ochrony systemu platformy MetaTrader, co wiąże się z konfiguracją systemu operacyjnego i komputerem użytkownika.

Życzymy handlu pełnego sukcesow!

W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z działem obsługi klienta przez telefon, na czacie online lub przez e-mail: [email protected]

Z poważaniem,

FIBO Group Holdings Ltd.

WAŻNE: Uprzejmie informujemy, że nasze usługi są dostępne jedynie dla Profesjonalnych Klientów. Kontrakty różnic kursowych (CFD) są złożonymi instrumentami i pociągają za sobą wysokie ryzyko szybkiej utraty środków finansowych, ze względu na zastosowanie dźwigni. Należy rozważyć czy zasada działania kontraktów różnic kursowych (CFD) jest dla Państwa zrozumiała, a także czy mogą sobie Państwo pozwolić na podjęcie wysokiego ryzyka utraty własnych środków finansowych.