Zapisywanie haseł dla programu MetaTrader przed instalacją aktualizacji dla Windows 10 Fall Creators Update
19 paź 2017

Zapisywanie haseł dla programu MetaTrader przed instalacją aktualizacji dla Windows 10 Fall Creators Update

Szanowni Państwo!

Przypominamy, że przed instalacją aktualizacji Windows 10 Fall Creators Update należy zapisać hasła dla konta handlowego MetaTrader w bezpiecznym miejscu.

Po uaktualnieniu systemu operacyjnego Windows 10, który spowoduje jego modyfikację i zmianę kluczy, wszystkie uprzednio zapisane hasła staną się nieważne. Nie oznacza to, że będziesz musiał otrzymać nowe hasła, po prostu wpisz i zapisz ponownie stare podczas otwierania platformy. 

Jest to spowodowane najwyższym poziomem ochrony systemu platformy MetaTrader, co wiąże się z konfiguracją systemu operacyjnego i komputerem użytkownika.

Życzymy handlu pełnego sukcesow!

W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z działem obsługi klienta przez telefon, na czacie online lub przez e-mail: service@fibogroup.eu

Z poważaniem,

FIBO Group Holdings Ltd.

Kontrakty różnic kursowych (CFD) są złożonymi instrumentami i pociągają za sobą wysokie ryzyko szybkiej utraty środków finansowych, ze względu na zastosowanie dźwigni. 61% rachunków inwestorów detalicznych traci gotówkę, dokonując transakcji CFD, korzystając z tego brokera. Należy rozważyć czy zasada działania kontraktów różnic kursowych (CFD) jest dla Państwa zrozumiała, a także czy mogą sobie Państwo pozwolić na podjęcie wysokiego ryzyka utraty własnych środków finansowych.

×

Ostrzeżenie o ryzyku: Kontrakty różnic kursowych (CFD) są złożonymi instrumentami i pociągają za sobą wysokie ryzyko szybkiej utraty środków finansowych, ze względu na zastosowanie dźwigni. 61% rachunków inwestorów detalicznych traci gotówkę, dokonując transakcji CFD, korzystając z tego brokera. Przed podjęciem decyzji o zaangażowaniu w transakcje na giełdzie walut, należy rozważyć czy zasada działania kontraktów różnic kursowych (CFD) jest dla Państwa zrozumiała, wziąć pod uwagę Państwa cele inwestycyjne, poziom Państwa doświadczenia i gotowość do wzięcia na siebie ryzyka. Istnieje możliwość, że poniosą Państwo stratę w wysokości części lub całości Państwa pierwotnej inwestycji i z tychże powodów nie należy ryzykować więcej, niż są Państwo gotowi stracić. W razie potrzeby należy skorzystać z niezależnej porady finansowej.

Ważna uwaga
Po kliknięciu "Kontynuuj" zostaniesz przekierowany na witrynę prowadzoną przez FIBO Group, LTD, firmę zarejestrowaną na BVI i regulowaną przez FSC. Proszę zapoznać się z „Umową klienta” pod linkiem. Kliknij "Anuluj", aby pozostać na tej stronie.