Zmiana harmonogramu handlu związana z obchodami Dnia Martina Luthera Kinga w USA
16 sty 2020

Zmiana harmonogramu handlu związana z obchodami Dnia Martina Luthera Kinga w USA

SZANOWNI KLIENCI,

Zwracamy uwagę na fakt, że w związku z obchodami Dnia Martina Luthera Kinga w Stanach Zjednoczonych 20 stycznia 2020 r. godziny handlu metalami spot ulegną zmianie. Transakcje będą zamknięte od 20:00 EET 20 stycznia do 01:05 EET 21 stycznia.

Z poważaniem,

FIBO Group Holdings Ltd.

Kontrakty różnic kursowych (CFD) są złożonymi instrumentami i pociągają za sobą wysokie ryzyko szybkiej utraty środków finansowych, ze względu na zastosowanie dźwigni. 58% rachunków inwestorów detalicznych traci gotówkę, dokonując transakcji CFD, korzystając z tego brokera. Należy rozważyć czy zasada działania kontraktów różnic kursowych (CFD) jest dla Państwa zrozumiała, a także czy mogą sobie Państwo pozwolić na podjęcie wysokiego ryzyka utraty własnych środków finansowych.

WAŻNE: Uprzejmie informujemy, że nasze usługi są dostępne jedynie dla Profesjonalnych Klientów. Nasza strona internetowa jest obecnie sprawdzana pod kątem wprowadzenia stosownych zmian.

Ważna uwaga
Po kliknięciu "Kontynuuj" zostaniesz przekierowany na witrynę prowadzoną przez FIBO Group, LTD, firmę zarejestrowaną na BVI i regulowaną przez FSC. Proszę zapoznać się z „Umową klienta” pod linkiem. Kliknij "Anuluj", aby pozostać na tej stronie.