Czas letni, przesunięcie zegara
07 mar 2017

Czas letni, przesunięcie zegara

DROGI KLIENCIE!

Z powodu zmiany czasu na letni 12 marca w USA i biorąc pod uwage fakt, ze w Europie przesuniecie zegarow odbedzie sie 2 tygodnie pozniej- 26 marca, niektóre zmiany będą dokonywane w naszym Dealing Desk w godzinach pracy od 12 marca (niedziela) do 24 marca (piątek)

  • Rozpoczęcie handlu: poniedziałek 00:00 EET
  • Koniec handlu: piątek 23:00 EET

Kontrakty na złoto i srebro, XAU / USD, XAG / USD będa zamknięte do obrotu od 22:55 EET do 00:05 ЕЕТ.

Z poważaniem,

FIBO Group Holdings Ltd.

Kontrakty różnic kursowych (CFD) są złożonymi instrumentami i pociągają za sobą wysokie ryzyko szybkiej utraty środków finansowych, ze względu na zastosowanie dźwigni. 58% rachunków inwestorów detalicznych traci gotówkę, dokonując transakcji CFD, korzystając z tego brokera. Należy rozważyć czy zasada działania kontraktów różnic kursowych (CFD) jest dla Państwa zrozumiała, a także czy mogą sobie Państwo pozwolić na podjęcie wysokiego ryzyka utraty własnych środków finansowych.

WAŻNE: Uprzejmie informujemy, że nasze usługi są dostępne jedynie dla Profesjonalnych Klientów. Nasza strona internetowa jest obecnie sprawdzana pod kątem wprowadzenia stosownych zmian.

Ważna uwaga
Po kliknięciu "Kontynuuj" zostaniesz przekierowany na witrynę prowadzoną przez FIBO Group, LTD, firmę zarejestrowaną na BVI i regulowaną przez FSC. Proszę zapoznać się z „Umową klienta” pod linkiem. Kliknij "Anuluj", aby pozostać na tej stronie.