Zalety

 • Subskrybowanie sygnału jest bardzo proste; wystarczy parę kliknięć. Dalsze procesy związane z tradingiem następują automatycznie nie wymagając Twojego udziału. Dostawcy sygnału wystarczy jedna minuta by wprowadzić swój sygnał do ogólnej bazy danych i ustalić opłatę za subskrypcję.
 • Proces subskrypcji sygnału jest maksymalnie uproszczony i przyspieszony. Nie jest wymagana żadna umowa o wykonanie między subskrybentem, dostawcą sygnału i brokerem. Cały proces odbywa się w systemie, co gwarantuje precyzję wykonania transakcji.
 • Wykonanie (powielanie) transakcji odbywa się z minimalnym opóźnieniem. Jeżeli dostawca sygnału i trader subskrybujący używają tego samego serwera, można się spodziewać niemalże zerowego opóźnienia. Jednakże nawet w sytuacji, gdy uczestnicy są na różnych serwerach występować będzie jedynie minimalne opóźnienie transakcji dzięki temu, że serwery Meta Trader Signal są położone blisko serwerów brokera.

Specjalne właściwości wydajności sygnałów handlowych

Funkcjonowanie usługi sygnałów handlowych na platformie MetaTrader posiada właściwości, których subskrybenci i dostawcy powinni być świadomi.

 • Jeden rachunek handlowy może być w danej chwili zarządzany przez sygnały wyłącznie jednego dostawcy. Jest to umyślne ograniczenie mające na celu ochronę traderów przed ponoszeniem strat.
 • Rachunek handlowy może być przypisany tylko do jednego sygnału, podczas gdy rachunki MQL5.com mogą mieć kilka subskrypcji dla różnych rachunków. Trader może mieć kilka rachunków a każdy z nich może być zarządzany sygnałami od różnych dostawców. Wszystkie te subskrypcje mogą być rejestrowane i opłacana z jednego rachunku MQL5.com.
 • Subskrybenci płacą stałą sumę miesięczną lub tygodniową i otrzymują sygnały handlowe na ten okres. Nie ma żadnych prowizji od poszczególnych transakcji ani wzrastających spreadów, czy dodatkowych prowizji od osiągniętych zysków.
 • System Płatności MQL5.com jest używany do kupowania subskrypcji. Możesz uzupełniać swoje konto w jakikolwiek wygodny dla Ciebie sposób - przez PayPal, WebMoney lub karty kredytowe. Przy kupowaniu subskrypcji danego sygnału fundusze są przelewane z rachunku Subskrybenta na rachunek Providenta (nasza prowizja to 20%), gdzie są automatycznie zamrażane na okres trwania subskrypcji. Pod koniec tego okresu fundusze są odmrażane i wpłacane na rachunek Dostawcy. W przypadku jakichkolwiek uzasadnionych skarg fundusze za bieżący okres subskrypcji zostają zwrócone Subskrybentowi. Wszystkie te operacje są przeprowadzane w systemie płatniczym MQL5.com
 • Najwyższa jakość wykonania zostanie osiągnięta jeżeli Dostawca i Subskrybent działają na tym samym serwerze. Jednakże nie jest to obowiązkowa przesłanka powielenia transakcji z minimalnym opóźnieniem. Opóźnienia pomiędzy otrzymywaniem sygnału i wykonaniem powielającej operacji handlowej są minimalizowane. Umożliwiają to Signal Servers o strukturze chmury i rozmieszczone na całym świecie.
 

Możliwe problemy

W niektórych przypadkach, gdy będziesz możesz natrafić na ostrzeżenie:

 • Przykładowo, masz otwartą pozycję handlową lub zlecenie na swoim rachunku. W tym wypadku przed synchronizacją Twojego rachunku z rachunkiem Dostawcy zostaniesz poproszony o zamknięcie otwartych pozycji i usunięcie istniejącego zlecenia lub o zgodę na ich automatyczne zamknięcie i skasowanie. Jeżeli wybierzesz automatyczną opcję, wszystkie pozycje niezwiązane z sygnałami Dostawcy zostaną zamknięte po bieżącej cenie rynkowej.
 • Jeżeli zysk na rachunku Dostawcy jest dodatni, zostanie Ci przedstawiona propozycja by poczekać na lepsze warunki rynkowe. To da Ci pewność, że gdy wchodzisz na rynek cena nie jest gorsza od ceny Dostawcy. Możesz czekać na lepsze warunki rynkowe lub zsynchronizować natychmiast zaakceptowawszy związane z tym ryzyko.
 • Usilnie zalecamy odłożenie synchronizacji aż pojawią się korzystniejsze warunki. Zgadzając się na natychmiastową synchronizację zwiększasz swoje ryzyko, a rezultat korzystania z sygnałów może być nieprzewidywalny. Prosimy zwrócić uwagę, że wszystkie informacje dotyczące podejmowania decyzji są ujawniane w rejestrze zadań terminala.
Otwórz konto demo
Handel na Forex niesie za soba powazne ryzyko I moze skutkowac utrata Twojego kapitalu

Kontrakty różnic kursowych (CFD) są złożonymi instrumentami i pociągają za sobą wysokie ryzyko szybkiej utraty środków finansowych, ze względu na zastosowanie dźwigni. 58% rachunków inwestorów traci gotówkę, dokonując transakcji CFD, korzystając z tego brokera. Należy rozważyć czy zasada działania kontraktów różnic kursowych (CFD) jest dla Państwa zrozumiała, a także czy mogą sobie Państwo pozwolić na podjęcie wysokiego ryzyka utraty własnych środków finansowych.

WAŻNE: Uprzejmie informujemy, że nasze usługi są dostępne jedynie dla Profesjonalnych Klientów.

Ważna uwaga
Po kliknięciu "Kontynuuj" zostaniesz przekierowany na witrynę prowadzoną przez FIBO Group, LTD, firmę zarejestrowaną na BVI i regulowaną przez FSC. Proszę zapoznać się z „Umową klienta” pod linkiem. Kliknij "Anuluj", aby pozostać na tej stronie.