Zarządzanie aktywami
 • Target profit is 120%

  Twój wybór strategii - indywidualny,
  wyważony lub agresywny.

 • Wolność finansowa

  Prostota i przejrzystość inwestowania, profesjonalizm menedżerów.

 • Pełna przejrzystość

  Regularne raporty zleceń
  i rzeczywiste rezultaty inwestowania.

The indexes of historic returns do not guarantee future results

The strategies of asset management

 • Zysk docelowy
   
  Poziom ryzyka
   
  Poziom zamknięcia
   
  Honorarium FIBO
   
  60% per annum Średni przy 30%
  stracie depozytu
  40%
  zysku
 • Zysk docelowy
   
  Poziom ryzyka
   
  Poziom zamknięcia
   
  Remuneration of FIBO
   
  120% per annum High at 50%
  of deposit loss
  50%
  of profit
 • Zysk docelowy
   
  Poziom ryzyka
   
  Poziom zamknięcia
   
  Honorarium FIBO
   
  120% per annum Dowolny Dowolny 30%
  zysku

Submit your request

Wystarczy, że skontaktujesz się z menedżerem aktywów by określić poziom swojego zysku docelowego i indywidualne warunki zarządzania aktywami.

Menedżer aktywów posiada potrzebną edukację i doświadczenie, jak również certyfikacje Cyprus Securities and Exchange Commission (CySEC).

Zgodnie ze swoją licencją spółka jest uprawniona do świadczenia usług zarządzania portfelem inwestycyjnym, włącznie z zarządzeniem aktywami.

More information

Our features

 •   Indywidualne warunki

  Prosimy o skontaktowanie się z Twoim menedżerem aktywów, pomoże Ci on wybrać niezawodną strategię z tych już istniejących lub stworzy dla Ciebie zupełnie indywidualną.

 •   Unikatowe technologie

  Operacje handlowe wykonywane sa przez robota, który operuje dużą szybkością rekcji i jest zdolny do analizy prawidłowości i przewidywania wydarzeń.

 •   Pełna kontrola

  Raporty wysyłane tak często jak ustalisz bądź na żądanie dadzą Ci pełny obraz wartości i struktury twoich aktywów. Zawsze masz możliwość zwiększyć swoje inwestycje lub wypłacić zyski.

 
 •   Ryzyko

  Sugerowane strategie inwestycyjne są obarczone ryzykiem utraty części funduszy. Straty są ograniczone do poziomu zamknięcia.

 •   Pracujemy na Twoją korzyść

  Honorarium menedżera zależy bezpośrednio od wzrostu Twojego portfela inwestycyjnego. Ta obopólna korzyść pozwala osiągać najlepsze rezultaty.

 •   Inwestycje

  Nie musisz monitorować rynków i samemu wydawać zleceń handlowych. Wolumen inwestycji zaczyna się od 50,000 USD.

Kontrakty różnic kursowych (CFD) są złożonymi instrumentami i pociągają za sobą wysokie ryzyko szybkiej utraty środków finansowych, ze względu na zastosowanie dźwigni. 58% rachunków inwestorów detalicznych traci gotówkę, dokonując transakcji CFD, korzystając z tego brokera. Należy rozważyć czy zasada działania kontraktów różnic kursowych (CFD) jest dla Państwa zrozumiała, a także czy mogą sobie Państwo pozwolić na podjęcie wysokiego ryzyka utraty własnych środków finansowych.

WAŻNE: Uprzejmie informujemy, że nasze usługi są dostępne jedynie dla Profesjonalnych Klientów. Nasza strona internetowa jest obecnie sprawdzana pod kątem wprowadzenia stosownych zmian.

Ważna uwaga
Po kliknięciu "Kontynuuj" zostaniesz przekierowany na witrynę prowadzoną przez FIBO Group, LTD, firmę zarejestrowaną na BVI i regulowaną przez FSC. Proszę zapoznać się z „Umową klienta” pod linkiem. Kliknij "Anuluj", aby pozostać na tej stronie.