Swap Specyfikacja Archiwum

Wybierz datę:

  
Specification NameCalculation DateSwap DŁUGIESwap KRÓTKIE
AUD/CAD03.12.2018-0.2-0.05
AUD/CHF03.12.20180.4-0.7
AUD/DKK03.12.20182.8-6.7
AUD/JPY03.12.20180.25-0.66
AUD/NZD03.12.2018-0.23-0.12
AUD/SEK03.12.20182.6-6.4
AUD/SGD03.12.20180.8-1.4
AUD/USD03.12.2018-0.220.1
AUD/ZAR03.12.2018-6.11.35
CAD/CHF03.12.20180.25-0.9
CAD/JPY03.12.20180.3-0.65
CAD/MXN03.12.2018-15.95.51
CHF/JPY03.12.2018-0.50.07
CHF/NOK03.12.2018-4.41.4
CHF/SEK03.12.2018-6.52.9
EUR/AUD03.12.2018-1.20.7
EUR/CAD03.12.2018-1.20.65
EUR/CHF03.12.20180.05-0.21
EUR/CZK03.12.2018-0.28-0.6
EUR/DKK03.12.2018-0.1-3.2
EUR/GBP03.12.2018-0.460.22
EUR/HUF03.12.2018-4.312.39
EUR/JPY03.12.2018-0.290.05
EUR/NOK03.12.2018-17-6.6
EUR/NZD03.12.2018-1.50.6
EUR/PLN03.12.2018-5.513.3
EUR/RUB03.12.2018-58.531.5
EUR/SEK03.12.2018-2.5-7
EUR/SGD03.12.2018-1.90.23
EUR/USD03.12.2018-1.350.6
EUR/ZAR03.12.2018-2417
GBP/AUD03.12.2018-0.70.2
GBP/CAD03.12.2018-0.80.23
GBP/CHF03.12.20180.35-0.82
GBP/DKK03.12.2018-2.7-0.63
GBP/JPY03.12.20180.19-0.59
GBP/NOK03.12.2018-8.32.2
GBP/NZD03.12.2018-0.90.22
GBP/SEK03.12.2018-6.92.2
GBP/SGD03.12.2018-1.150.1
GBP/USD03.12.2018-0.80.29
GBP/ZAR03.12.2018-30.323.3
NOK/SEK03.12.2018-0.07-0.35
NZD/CAD03.12.2018-0.2-0.18
NZD/CHF03.12.20180.28-0.78
NZD/JPY03.12.20180.21-0.65
NZD/SGD03.12.2018-0.3-0.15
NZD/USD03.12.2018-0.20.05
SGD/JPY03.12.2018-0.18-0.19
USD/CAD03.12.20180.11-0.3
USD/CHF03.12.20180.59-1.1
USD/CZK03.12.2018-3.2-0.3
USD/DKK03.12.20182.4-9
USD/HKD03.12.2018-2.25-1.81
USD/HUF03.12.2018-4.53.1
USD/JPY03.12.20180.51-1.03
USD/MXN03.12.2018-5512
USD/NOK03.12.2018-1-9
USD/SEK03.12.20181.5-14
USD/SGD03.12.20180.05-0.3
USD/PLN03.12.2018-0.2-2.3
USD/RUB03.12.2018-44.223.8
USD/ZAR03.12.2018-278
XAG/USD03.12.2018-0.070.02
XAU/USD03.12.2018-5.062.7
XPD/USD03.12.2018-3-0.5
XPT/USD03.12.2018-3.50.7
GOLD03.12.2018-5.062.7
SILVER03.12.2018-0.070.02
BTC (Bitcoin)03.12.2018-0.0690
BCH (Bitcoin Cash)03.12.2018-0.0690
DASH (Dash)03.12.2018-0.0690
ETC (Ethereum Classic)03.12.2018-0.0690
ETH (Ethereum)03.12.2018-0.0690
LTC (Litecoin)03.12.2018-0.0690
XMR (Monero)03.12.2018-0.0690
XRP (Ripple)03.12.2018-0.0690
ZEC (Zcash)03.12.2018-0.0690

Liczby w kolumnach reprezentują ilość punktów obciążających pozycję klienta, jeżeli zostaje ona przeniesiona na dzień następny. Wartości te są obliczane na podstawie różnić między oprocentowaniem krótkoterminowym.

Jako że data wartości jest drugim z kolei dniem biznesowym po dniu zawarcia transakcji, poniedziałek następnego tygodnia jest datą wartości dla transkacji zawartej w środę. Odpowiednio, od środy do czwartku swapy są naliczane potrójnie.

Możesz zobaczyć aktualne stopy swapów na wszystkie notowane waluty na w sekcji “Specyfikacje kontraktów”

Kontrakty różnic kursowych (CFD) są złożonymi instrumentami i pociągają za sobą wysokie ryzyko szybkiej utraty środków finansowych, ze względu na zastosowanie dźwigni. 66% rachunków inwestorów detalicznych traci gotówkę, dokonując transakcji CFD, korzystając z tego brokera. Należy rozważyć czy zasada działania kontraktów różnic kursowych (CFD) jest dla Państwa zrozumiała, a także czy mogą sobie Państwo pozwolić na podjęcie wysokiego ryzyka utraty własnych środków finansowych.

×

Ostrzeżenie o ryzyku: Kontrakty różnic kursowych (CFD) są złożonymi instrumentami i pociągają za sobą wysokie ryzyko szybkiej utraty środków finansowych, ze względu na zastosowanie dźwigni. 66% rachunków inwestorów detalicznych traci gotówkę, dokonując transakcji CFD, korzystając z tego brokera. Przed podjęciem decyzji o zaangażowaniu w transakcje na giełdzie walut, należy rozważyć czy zasada działania kontraktów różnic kursowych (CFD) jest dla Państwa zrozumiała, wziąć pod uwagę Państwa cele inwestycyjne, poziom Państwa doświadczenia i gotowość do wzięcia na siebie ryzyka. Istnieje możliwość, że poniosą Państwo stratę w wysokości części lub całości Państwa pierwotnej inwestycji i z tychże powodów nie należy ryzykować więcej, niż są Państwo gotowi stracić. W razie potrzeby należy skorzystać z niezależnej porady finansowej.

Ważna uwaga
Po kliknięciu "Kontynuuj" zostaniesz przekierowany na witrynę prowadzoną przez FIBO Group, LTD, firmę zarejestrowaną na BVI i regulowaną przez FSC. Proszę zapoznać się z „Umową klienta” pod linkiem. Kliknij "Anuluj", aby pozostać na tej stronie.