Swap Specyfikacja Archiwum

Liczby w kolumnach reprezentują ilość punktów obciążających pozycję klienta, jeżeli zostaje ona przeniesiona na dzień następny. Wartości te są obliczane na podstawie różnić między oprocentowaniem krótkoterminowym.

Jako że data wartości jest drugim z kolei dniem biznesowym po dniu zawarcia transakcji, poniedziałek następnego tygodnia jest datą wartości dla transkacji zawartej w środę. Odpowiednio, od środy do czwartku swapy są naliczane potrójnie.

Możesz zobaczyć aktualne stopy swapów na wszystkie notowane waluty na w sekcji “Specyfikacje kontraktów”

Wybierz datę:

  
Nazwa specyfikacjiCalculation DateSwap DŁUGIESwap KRÓTKIE
AUD/CAD01.08.2022-0.330.03
AUD/CHF01.08.20220.17-0.37
AUD/JPY01.08.20220.25-0.55
AUD/NZD01.08.2022-0.310.16
AUD/USD01.08.2022-0.24-0.14
CAD/JPY01.08.20220.42-0.65
CHF/JPY01.08.2022-0.23-0.12
EUR/AUD01.08.2022-0.950.44
EUR/CAD01.08.2022-0.980.52
EUR/CHF01.08.2022-0.23-0.13
EUR/CZK01.08.2022-5.73.9
EUR/DKK01.08.2022-1.80.44
EUR/GBP01.08.2022-0.630.23
EUR/JPY01.08.2022-0.39-0.03
EUR/NOK01.08.2022-5.32.6
EUR/NZD01.08.2022-1.280.73
EUR/RUB01.08.2022-58.531.5
EUR/SEK01.08.2022-2.90.49
EUR/SGD01.08.2022-1.550.3
EUR/USD01.08.2022-0.690.46
EUR/ZAR01.08.2022-4228
GBP/AUD01.08.2022-0.37-0.35
GBP/CAD01.08.2022-0.52-0.2
GBP/CHF01.08.20220.28-0.78
GBP/JPY01.08.20220.43-0.89
GBP/NZD01.08.2022-0.75-0.31
GBP/SEK01.08.2022-0.85-6.25
GBP/USD01.08.2022-0.29-0.32
NOK/SEK01.08.20220.22-0.85
NZD/CAD01.08.2022-0.15-0.25
NZD/CHF01.08.20220.35-0.53
NZD/JPY01.08.20220.35-0.75
NZD/SGD01.08.2022-0.55-0.34
NZD/USD01.08.2022-0.14-0.19
USD/CAD01.08.2022-0.19-0.24
USD/CHF01.08.20220.36-0.68
USD/CZK01.08.2022-4.22.4
USD/DKK01.08.2022-1-1
USD/HUF01.08.2022-0.7-2.7
USD/JPY01.08.20220.56-0.89
USD/NOK01.08.2022-1.9-1.2
USD/SEK01.08.20220.5-3.1
USD/SGD01.08.2022-0.45-0.86
USD/RUB01.08.2022-44.223.8
XAG/USD01.08.2022-0.17-0.07
XAU/USD01.08.2022-4.4-1.9
XPD/USD01.08.2022-3-0.5
XPT/USD01.08.2022-3.50.7
GOLD01.08.2022-4.4-1.9
SILVER01.08.2022-0.17-0.07
BTC (Bitcoin)01.08.2022-0.169 %-0.169 %
BCH (Bitcoin Cash)01.08.2022-0.169 %-0.169 %
DASH (Dash)01.08.2022-0.169 %-0.169 %
ETC (Ethereum Classic)01.08.2022-0.169 %-0.169 %
ETH (Ethereum)01.08.2022-0.169 %-0.169 %
LTC (Litecoin)01.08.2022-0.169 %-0.169 %
XMR (Monero)01.08.2022-0.169 %-0.169 %
XRP (Ripple)01.08.2022-0.169 %-0.169 %
ZEC (Zcash)01.08.2022-0.169 %-0.169 %
CAD/CHF01.08.20220.33-0.56
USD/ZAR01.08.2022-367.5

WAŻNE: Uprzejmie informujemy, że nasze usługi są dostępne jedynie dla Profesjonalnych Klientów.