Swap Specyfikacja Archiwum

Liczby w kolumnach reprezentują ilość punktów obciążających pozycję klienta, jeżeli zostaje ona przeniesiona na dzień następny. Wartości te są obliczane na podstawie różnić między oprocentowaniem krótkoterminowym.

Jako że data wartości jest drugim z kolei dniem biznesowym po dniu zawarcia transakcji, poniedziałek następnego tygodnia jest datą wartości dla transkacji zawartej w środę. Odpowiednio, od środy do czwartku swapy są naliczane potrójnie.

Możesz zobaczyć aktualne stopy swapów na wszystkie notowane waluty na w sekcji “Specyfikacje kontraktów”

Wybierz datę:

  
Nazwa specyfikacjiCalculation DateSwap DŁUGIESwap KRÓTKIE
AUD/CAD13.09.2021-0.36-0.41
AUD/CHF13.09.20210.1-0.74
AUD/JPY13.09.2021-0.17-0.44
AUD/NZD13.09.2021-0.55-0.27
AUD/USD13.09.2021-0.32-0.28
CAD/CHF13.09.20210.03-0.52
CAD/JPY13.09.2021-0.12-0.42
CHF/JPY13.09.2021-0.61-0.15
EUR/AUD13.09.2021-1.01-0.08
EUR/CAD13.09.2021-0.85-0.05
EUR/CHF13.09.2021-0.22-0.55
EUR/CZK13.09.2021-2.7-1.2
EUR/DKK13.09.2021-2.55-3.4
EUR/GBP13.09.2021-0.51-0.09
EUR/HUF13.09.2021-2.4-0.6
EUR/JPY13.09.2021-0.51-0.27
EUR/NOK13.09.2021-8.1-1.25
EUR/NZD13.09.2021-1.25-0.09
EUR/PLN13.09.2021-3.6-0.6
EUR/RUB13.09.2021-58.531.5
EUR/SEK13.09.2021-5.65-2.2
EUR/SGD13.09.2021-1.550.3
EUR/USD13.09.2021-0.7-0.05
EUR/ZAR13.09.2021-4228
GBP/AUD13.09.2021-0.82-0.55
GBP/CAD13.09.2021-0.59-0.4
GBP/CHF13.09.20210.02-0.83
GBP/JPY13.09.2021-0.28-0.8
GBP/NZD13.09.2021-1-0.44
GBP/SEK13.09.2021-0.85-6.25
GBP/USD13.09.2021-0.55-0.3
NOK/SEK13.09.20210.22-0.85
NZD/CAD13.09.2021-0.24-0.43
NZD/CHF13.09.20210.05-0.86
NZD/JPY13.09.2021-0.09-0.49
NZD/SGD13.09.2021-0.55-0.34
NZD/USD13.09.2021-0.26-0.38
USD/CAD13.09.2021-0.31-0.68
USD/CHF13.09.20210.04-0.68
USD/CZK13.09.2021-1.1-0.7
USD/DKK13.09.2021-2.3-9.8
USD/HKD13.09.2021-1.8-2.8
USD/HUF13.09.2021-0.7-2.7
USD/JPY13.09.2021-0.17-0.54
USD/MXN13.09.2021-5613
USD/NOK13.09.2021-3.95-4.2
USD/SEK13.09.2021-2.65-3.86
USD/SGD13.09.2021-0.45-0.86
USD/PLN13.09.2021-1.55-2.6
USD/RUB13.09.2021-44.223.8
USD/ZAR13.09.2021-367.5
XAG/USD13.09.2021-0.09-0.05
XAU/USD13.09.2021-17.5-11.5
XPD/USD13.09.2021-3-0.5
XPT/USD13.09.2021-3.50.7
GOLD13.09.2021-17.5-11.5
SILVER13.09.2021-0.09-0.05
BTC (Bitcoin)13.09.2021-0.169 %-0.169 %
BCH (Bitcoin Cash)13.09.2021-0.169 %-0.169 %
DASH (Dash)13.09.2021-0.169 %-0.169 %
ETC (Ethereum Classic)13.09.2021-0.169 %-0.169 %
ETH (Ethereum)13.09.2021-0.169 %-0.169 %
LTC (Litecoin)13.09.2021-0.169 %-0.169 %
XMR (Monero)13.09.2021-0.169 %-0.169 %
XRP (Ripple)13.09.2021-0.169 %-0.169 %
ZEC (Zcash)13.09.2021-0.169 %-0.169 %

WAŻNE: Uprzejmie informujemy, że nasze usługi są dostępne jedynie dla Profesjonalnych Klientów.

Ważna uwaga
Po kliknięciu "Kontynuuj" zostaniesz przekierowany na witrynę prowadzoną przez FIBO Group, LTD, firmę zarejestrowaną na BVI i regulowaną przez FSC. Proszę zapoznać się z „Umową klienta” pod linkiem. Kliknij "Anuluj", aby pozostać na tej stronie.