Swap Specyfikacja Archiwum

Wybierz datę:

  
Specification NameCalculation DateSwap DŁUGIESwap KRÓTKIE
AUD/CAD24.06.20190.05-1.2
AUD/CHF24.06.20190.08-2.8
AUD/DKK24.06.2019-0.8-5.3
AUD/JPY24.06.20190.08-1.25
AUD/NZD24.06.2019-0.36-0.66
AUD/SEK24.06.20192.6-6.4
AUD/SGD24.06.20190.8-1.4
AUD/USD24.06.2019-0.770.15
AUD/ZAR24.06.2019-6.11.35
CAD/CHF24.06.20190.25-0.75
CAD/JPY24.06.20190.12-0.6
CAD/MXN24.06.2019-15.95.51
CHF/JPY24.06.2019-0.7-0.16
CHF/NOK24.06.2019-4.41.4
CHF/SEK24.06.2019-6.52.9
EUR/AUD24.06.2019-1.20.16
EUR/CAD24.06.2019-0.87-0.05
EUR/CHF24.06.2019-0.2-0.67
EUR/CZK24.06.2019-1.6-0.9
EUR/DKK24.06.2019-4.5-5.1
EUR/GBP24.06.2019-0.460.06
EUR/HUF24.06.2019-2.6-1.3
EUR/JPY24.06.2019-0.38-0.22
EUR/NOK24.06.2019-7.5-1.15
EUR/NZD24.06.2019-1.90.33
EUR/PLN24.06.2019-5.513.3
EUR/RUB24.06.2019-58.531.5
EUR/SEK24.06.2019-4.2-4.75
EUR/SGD24.06.2019-1.7-0.06
EUR/USD24.06.2019-1.330.72
EUR/ZAR24.06.2019-2417
GBP/AUD24.06.2019-1.550.15
GBP/CAD24.06.2019-0.870.07
GBP/CHF24.06.20190.25-1.05
GBP/DKK24.06.2019-2.3-8.5
GBP/JPY24.06.20190.05-0.85
GBP/NOK24.06.2019-7.4-5.8
GBP/NZD24.06.2019-1.660.23
GBP/SEK24.06.2019-6.92.2
GBP/SGD24.06.2019-1.4-0.7
GBP/USD24.06.2019-1.330.33
GBP/ZAR24.06.2019-45-20
NOK/SEK24.06.2019-0.07-0.35
NZD/CAD24.06.2019-0.25-0.35
NZD/CHF24.06.20190.15-0.75
NZD/JPY24.06.20190.25-0.75
NZD/SGD24.06.2019-0.05-0.91
NZD/USD24.06.2019-0.15-0.25
SGD/JPY24.06.2019-0.15-0.2
USD/CAD24.06.20190.05-1.05
USD/CHF24.06.20190.55-1.35
USD/CZK24.06.2019-0.6-1.8
USD/DKK24.06.2019-0.7-1.4
USD/HKD24.06.2019-2.2-1.8
USD/HUF24.06.2019-0.2-3.4
USD/JPY24.06.20190.5-1.5
USD/MXN24.06.2019-483.8
USD/NOK24.06.2019-3.5-3.7
USD/SEK24.06.2019-2.5-3.5
USD/SGD24.06.2019-0.25-0.35
USD/PLN24.06.2019-4.8-0.4
USD/RUB24.06.2019-44.223.8
USD/ZAR24.06.2019-326.5
XAG/USD24.06.2019-0.24-0.04
XAU/USD24.06.2019-13.61.6
XPD/USD24.06.2019-3-0.5
XPT/USD24.06.2019-3.50.7
GOLD24.06.2019-13.61.6
SILVER24.06.2019-0.24-0.04
BTC (Bitcoin)24.06.2019-0.0690
BCH (Bitcoin Cash)24.06.2019-0.0690
DASH (Dash)24.06.2019-0.0690
ETC (Ethereum Classic)24.06.2019-0.0690
ETH (Ethereum)24.06.2019-0.0690
LTC (Litecoin)24.06.2019-0.0690
XMR (Monero)24.06.2019-0.0690
XRP (Ripple)24.06.2019-0.0690
ZEC (Zcash)24.06.2019-0.0690

Liczby w kolumnach reprezentują ilość punktów obciążających pozycję klienta, jeżeli zostaje ona przeniesiona na dzień następny. Wartości te są obliczane na podstawie różnić między oprocentowaniem krótkoterminowym.

Jako że data wartości jest drugim z kolei dniem biznesowym po dniu zawarcia transakcji, poniedziałek następnego tygodnia jest datą wartości dla transkacji zawartej w środę. Odpowiednio, od środy do czwartku swapy są naliczane potrójnie.

Możesz zobaczyć aktualne stopy swapów na wszystkie notowane waluty na w sekcji “Specyfikacje kontraktów”

Kontrakty różnic kursowych (CFD) są złożonymi instrumentami i pociągają za sobą wysokie ryzyko szybkiej utraty środków finansowych, ze względu na zastosowanie dźwigni. 58% rachunków inwestorów detalicznych traci gotówkę, dokonując transakcji CFD, korzystając z tego brokera. Należy rozważyć czy zasada działania kontraktów różnic kursowych (CFD) jest dla Państwa zrozumiała, a także czy mogą sobie Państwo pozwolić na podjęcie wysokiego ryzyka utraty własnych środków finansowych.

WAŻNE: Uprzejmie informujemy, że nasze usługi są dostępne jedynie dla Profesjonalnych Klientów. Nasza strona internetowa jest obecnie sprawdzana pod kątem wprowadzenia stosownych zmian.

Ważna uwaga
Po kliknięciu "Kontynuuj" zostaniesz przekierowany na witrynę prowadzoną przez FIBO Group, LTD, firmę zarejestrowaną na BVI i regulowaną przez FSC. Proszę zapoznać się z „Umową klienta” pod linkiem. Kliknij "Anuluj", aby pozostać na tej stronie.