Swap Specyfikacja Archiwum

Wybierz datę:

  
Specification NameCalculation DateSwap DŁUGIESwap KRÓTKIE
AUD/CAD18.02.2019-0.07-0.3
AUD/CHF18.02.20190.4-0.77
AUD/DKK18.02.20192.5-6.7
AUD/JPY18.02.20190.27-0.7
AUD/NZD18.02.20190.09-0.4
AUD/SEK18.02.20192.6-6.4
AUD/SGD18.02.20190.8-1.4
AUD/USD18.02.2019-0.39-0.1
AUD/ZAR18.02.2019-6.11.35
CAD/CHF18.02.20190.25-0.9
CAD/JPY18.02.20190.25-0.65
CAD/MXN18.02.2019-15.95.51
CHF/JPY18.02.2019-0.530.07
CHF/NOK18.02.2019-4.41.4
CHF/SEK18.02.2019-6.52.9
EUR/AUD18.02.2019-1.50.75
EUR/CAD18.02.2019-1.20.62
EUR/CHF18.02.20190.03-0.25
EUR/CZK18.02.2019-0.28-1.6
EUR/DKK18.02.2019-2.5-2.4
EUR/GBP18.02.2019-0.450.21
EUR/HUF18.02.2019-4.312.39
EUR/JPY18.02.2019-0.330.04
EUR/NOK18.02.2019-17-6.8
EUR/NZD18.02.2019-1.20.53
EUR/PLN18.02.2019-5.513.3
EUR/RUB18.02.2019-58.531.5
EUR/SEK18.02.2019-7.9-2.7
EUR/SGD18.02.2019-20.25
EUR/USD18.02.2019-1.270.63
EUR/ZAR18.02.2019-2417
GBP/AUD18.02.2019-1.40.3
GBP/CAD18.02.2019-0.780.2
GBP/CHF18.02.20190.37-0.84
GBP/DKK18.02.2019-2.7-0.63
GBP/JPY18.02.20190.17-0.61
GBP/NOK18.02.2019-8.32.2
GBP/NZD18.02.2019-0.550.17
GBP/SEK18.02.2019-6.92.2
GBP/SGD18.02.2019-1.20.11
GBP/USD18.02.2019-0.940.34
GBP/ZAR18.02.2019-30.323.3
NOK/SEK18.02.2019-0.07-0.35
NZD/CAD18.02.2019-0.26-0.03
NZD/CHF18.02.20190.23-0.63
NZD/JPY18.02.20190.16-0.5
NZD/SGD18.02.2019-0.40.05
NZD/USD18.02.2019-0.310.14
SGD/JPY18.02.2019-0.18-0.19
USD/CAD18.02.20190.15-0.47
USD/CHF18.02.20190.62-1.24
USD/CZK18.02.2019-3.2-0.3
USD/DKK18.02.20192.4-9
USD/HKD18.02.2019-2.25-1.81
USD/HUF18.02.2019-4.53.1
USD/JPY18.02.20190.51-1.15
USD/MXN18.02.2019-5111
USD/NOK18.02.2019-1.3-10
USD/SEK18.02.20191.6-15
USD/SGD18.02.20190.08-0.37
USD/PLN18.02.2019-0.25-2.5
USD/RUB18.02.2019-44.223.8
USD/ZAR18.02.2019-246
XAG/USD18.02.2019-0.090.03
XAU/USD18.02.2019-6.142.94
XPD/USD18.02.2019-3-0.5
XPT/USD18.02.2019-3.50.7
GOLD18.02.2019-6.142.94
SILVER18.02.2019-0.090.03
BTC (Bitcoin)18.02.2019-0.0690
BCH (Bitcoin Cash)18.02.2019-0.0690
DASH (Dash)18.02.2019-0.0690
ETC (Ethereum Classic)18.02.2019-0.0690
ETH (Ethereum)18.02.2019-0.0690
LTC (Litecoin)18.02.2019-0.0690
XMR (Monero)18.02.2019-0.0690
XRP (Ripple)18.02.2019-0.0690
ZEC (Zcash)18.02.2019-0.0690

Liczby w kolumnach reprezentują ilość punktów obciążających pozycję klienta, jeżeli zostaje ona przeniesiona na dzień następny. Wartości te są obliczane na podstawie różnić między oprocentowaniem krótkoterminowym.

Jako że data wartości jest drugim z kolei dniem biznesowym po dniu zawarcia transakcji, poniedziałek następnego tygodnia jest datą wartości dla transkacji zawartej w środę. Odpowiednio, od środy do czwartku swapy są naliczane potrójnie.

Możesz zobaczyć aktualne stopy swapów na wszystkie notowane waluty na w sekcji “Specyfikacje kontraktów”

Kontrakty różnic kursowych (CFD) są złożonymi instrumentami i pociągają za sobą wysokie ryzyko szybkiej utraty środków finansowych, ze względu na zastosowanie dźwigni. 61% rachunków inwestorów detalicznych traci gotówkę, dokonując transakcji CFD, korzystając z tego brokera. Należy rozważyć czy zasada działania kontraktów różnic kursowych (CFD) jest dla Państwa zrozumiała, a także czy mogą sobie Państwo pozwolić na podjęcie wysokiego ryzyka utraty własnych środków finansowych.

×

Ostrzeżenie o ryzyku: Kontrakty różnic kursowych (CFD) są złożonymi instrumentami i pociągają za sobą wysokie ryzyko szybkiej utraty środków finansowych, ze względu na zastosowanie dźwigni. 61% rachunków inwestorów detalicznych traci gotówkę, dokonując transakcji CFD, korzystając z tego brokera. Przed podjęciem decyzji o zaangażowaniu w transakcje na giełdzie walut, należy rozważyć czy zasada działania kontraktów różnic kursowych (CFD) jest dla Państwa zrozumiała, wziąć pod uwagę Państwa cele inwestycyjne, poziom Państwa doświadczenia i gotowość do wzięcia na siebie ryzyka. Istnieje możliwość, że poniosą Państwo stratę w wysokości części lub całości Państwa pierwotnej inwestycji i z tychże powodów nie należy ryzykować więcej, niż są Państwo gotowi stracić. W razie potrzeby należy skorzystać z niezależnej porady finansowej.

Ważna uwaga
Po kliknięciu "Kontynuuj" zostaniesz przekierowany na witrynę prowadzoną przez FIBO Group, LTD, firmę zarejestrowaną na BVI i regulowaną przez FSC. Proszę zapoznać się z „Umową klienta” pod linkiem. Kliknij "Anuluj", aby pozostać na tej stronie.