Swap Specyfikacja Archiwum

Liczby w kolumnach reprezentują ilość punktów obciążających pozycję klienta, jeżeli zostaje ona przeniesiona na dzień następny. Wartości te są obliczane na podstawie różnić między oprocentowaniem krótkoterminowym.

Jako że data wartości jest drugim z kolei dniem biznesowym po dniu zawarcia transakcji, poniedziałek następnego tygodnia jest datą wartości dla transkacji zawartej w środę. Odpowiednio, od środy do czwartku swapy są naliczane potrójnie.

Możesz zobaczyć aktualne stopy swapów na wszystkie notowane waluty na w sekcji “Specyfikacje kontraktów”

Wybierz datę:

  
Specification NameCalculation DateSwap DŁUGIESwap KRÓTKIE
AUD/CAD23.11.2020-0.33-0.37
AUD/CHF23.11.20200.11-0.67
AUD/DKK23.11.2020-1.8-5.2
AUD/JPY23.11.2020-0.1-0.4
AUD/NZD23.11.2020-0.52-0.27
AUD/SEK23.11.2020-0.8-4.8
AUD/SGD23.11.2020-0.35-0.37
AUD/USD23.11.2020-0.22-0.24
AUD/ZAR23.11.2020-2412
CAD/CHF23.11.20200.02-0.48
CAD/JPY23.11.2020-0.14-0.4
CAD/MXN23.11.2020-3210
CHF/JPY23.11.2020-0.53-0.15
CHF/NOK23.11.2020-8.81
CHF/SEK23.11.2020-5-1.5
EUR/AUD23.11.2020-0.95-0.06
EUR/CAD23.11.2020-0.8-0.07
EUR/CHF23.11.2020-0.19-0.56
EUR/CZK23.11.2020-2.7-1.2
EUR/DKK23.11.2020-2.55-3.4
EUR/GBP23.11.2020-0.43-0.07
EUR/HUF23.11.2020-2.4-0.6
EUR/JPY23.11.2020-0.51-0.2
EUR/NOK23.11.2020-7.8-1.15
EUR/NZD23.11.2020-1.03-0.09
EUR/PLN23.11.2020-3.6-0.6
EUR/RUB23.11.2020-58.531.5
EUR/SEK23.11.2020-4.25-2.4
EUR/SGD23.11.2020-1.55-0.33
EUR/USD23.11.2020-0.58-0.03
EUR/ZAR23.11.2020-4228
GBP/AUD23.11.2020-0.75-0.41
GBP/CAD23.11.2020-0.58-0.39
GBP/CHF23.11.20200.02-0.77
GBP/DKK23.11.2020-3.8-7.4
GBP/JPY23.11.2020-0.25-0.53
GBP/NOK23.11.2020-6.3-0.3
GBP/NZD23.11.2020-0.79-0.48
GBP/SEK23.11.2020-0.85-6.25
GBP/SGD23.11.2020-1.3-0.3
GBP/USD23.11.2020-0.45-0.23
GBP/ZAR23.11.2020-4415
NOK/SEK23.11.20200.22-0.85
NZD/CAD23.11.2020-0.26-0.42
NZD/CHF23.11.20200.05-0.81
NZD/JPY23.11.2020-0.09-0.5
NZD/SGD23.11.2020-0.55-0.34
NZD/USD23.11.2020-0.22-0.34
SGD/JPY23.11.2020-0.2-1.1
USD/CAD23.11.2020-0.27-0.63
USD/CHF23.11.20200.04-0.61
USD/CZK23.11.2020-1.1-0.7
USD/DKK23.11.2020-2.3-8.68
USD/HKD23.11.2020-1.8-2.8
USD/HUF23.11.2020-0.7-2.7
USD/JPY23.11.2020-0.14-0.47
USD/MXN23.11.2020-5215
USD/NOK23.11.2020-3.55-3.68
USD/SEK23.11.2020-2.45-3.36
USD/SGD23.11.2020-0.43-0.81
USD/PLN23.11.2020-1.35-2.4
USD/RUB23.11.2020-44.223.8
USD/ZAR23.11.2020-338.32
XAG/USD23.11.2020-0.250.04
XAU/USD23.11.2020-13-5
XPD/USD23.11.2020-3-0.5
XPT/USD23.11.2020-3.50.7
GOLD23.11.2020-13-5
SILVER23.11.2020-0.250.04
BTC (Bitcoin)23.11.2020-0.069 %-0.069 %
BCH (Bitcoin Cash)23.11.2020-0.069 %-0.069 %
DASH (Dash)23.11.2020-0.069 %-0.069 %
ETC (Ethereum Classic)23.11.2020-0.069 %-0.069 %
ETH (Ethereum)23.11.2020-0.069 %-0.069 %
LTC (Litecoin)23.11.2020-0.069 %-0.069 %
XMR (Monero)23.11.2020-0.069 %-0.069 %
XRP (Ripple)23.11.2020-0.069 %-0.069 %
ZEC (Zcash)23.11.2020-0.069 %-0.069 %

WAŻNE: Uprzejmie informujemy, że nasze usługi są dostępne jedynie dla Profesjonalnych Klientów.

Ważna uwaga
Po kliknięciu "Kontynuuj" zostaniesz przekierowany na witrynę prowadzoną przez FIBO Group, LTD, firmę zarejestrowaną na BVI i regulowaną przez FSC. Proszę zapoznać się z „Umową klienta” pod linkiem. Kliknij "Anuluj", aby pozostać na tej stronie.