Swap Specyfikacja Archiwum

Wybierz datę:

  
Specification NameCalculation DateSwap DŁUGIESwap KRÓTKIE
AUD/CAD23.03.2020-0.5-0.2
AUD/CHF23.03.20200.11-0.75
AUD/DKK23.03.20201.2-3.6
AUD/JPY23.03.20200.03-0.6
AUD/NZD23.03.2020-0.52-0.31
AUD/SEK23.03.20200.8-4.8
AUD/SGD23.03.2020-0.35-0.37
AUD/USD23.03.2020-0.2-0.05
AUD/ZAR23.03.2020-2412
CAD/CHF23.03.20200.2-0.9
CAD/JPY23.03.20200.16-0.81
CAD/MXN23.03.2020-3217
CHF/JPY23.03.2020-0.56-0.15
CHF/NOK23.03.2020-8.83.8
CHF/SEK23.03.2020-5-1.5
EUR/AUD23.03.2020-1.250.23
EUR/CAD23.03.2020-1.330.41
EUR/CHF23.03.2020-0.25-0.45
EUR/CZK23.03.2020-2.71.2
EUR/DKK23.03.2020-1.5-2.5
EUR/GBP23.03.2020-0.660.06
EUR/HUF23.03.2020-2.4-0.6
EUR/JPY23.03.2020-0.46-0.25
EUR/NOK23.03.2020-7.8-1.15
EUR/NZD23.03.2020-1.60.33
EUR/PLN23.03.2020-3.60.6
EUR/RUB23.03.2020-58.531.5
EUR/SEK23.03.2020-4.3-4.8
EUR/SGD23.03.2020-1.550.33
EUR/USD23.03.2020-0.850.05
EUR/ZAR23.03.2020-4228
GBP/AUD23.03.2020-0.77-0.43
GBP/CAD23.03.2020-1.18-0.09
GBP/CHF23.03.20200.12-1.12
GBP/DKK23.03.20201.5-5.8
GBP/JPY23.03.20200.02-0.88
GBP/NOK23.03.2020-6.3-0.3
GBP/NZD23.03.2020-1.1-0.33
GBP/SEK23.03.2020-0.85-6.25
GBP/SGD23.03.2020-1.3-0.3
GBP/USD23.03.2020-0.950.05
GBP/ZAR23.03.2020-4424
NOK/SEK23.03.20200.22-0.85
NZD/CAD23.03.2020-0.44-0.42
NZD/CHF23.03.20200.17-0.82
NZD/JPY23.03.20200.03-0.77
NZD/SGD23.03.2020-0.55-0.34
NZD/USD23.03.2020-0.15-0.07
SGD/JPY23.03.20200.2-1.1
USD/CAD23.03.2020-0.15-0.2
USD/CHF23.03.20200.08-1.1
USD/CZK23.03.2020-1.1-0.7
USD/DKK23.03.20202.9-6.8
USD/HKD23.03.2020-1.8-2.8
USD/HUF23.03.20200.7-2.7
USD/JPY23.03.20200.08-0.88
USD/MXN23.03.2020-5315
USD/NOK23.03.2020-3.55-3.75
USD/SEK23.03.2020-2.45-3.35
USD/SGD23.03.2020-0.42-0.82
USD/PLN23.03.2020-1.35-2.4
USD/RUB23.03.2020-44.223.8
USD/ZAR23.03.2020-328.4
XAG/USD23.03.2020-0.350.05
XAU/USD23.03.2020-12.51.5
XPD/USD23.03.2020-3-0.5
XPT/USD23.03.2020-3.50.7
GOLD23.03.2020-12.51.5
SILVER23.03.2020-0.350.05
BTC (Bitcoin)23.03.2020-0.0690
BCH (Bitcoin Cash)23.03.2020-0.0690
DASH (Dash)23.03.2020-0.0690
ETC (Ethereum Classic)23.03.2020-0.0690
ETH (Ethereum)23.03.2020-0.0690
LTC (Litecoin)23.03.2020-0.0690
XMR (Monero)23.03.2020-0.0690
XRP (Ripple)23.03.2020-0.0690
ZEC (Zcash)23.03.2020-0.0690

Liczby w kolumnach reprezentują ilość punktów obciążających pozycję klienta, jeżeli zostaje ona przeniesiona na dzień następny. Wartości te są obliczane na podstawie różnić między oprocentowaniem krótkoterminowym.

Jako że data wartości jest drugim z kolei dniem biznesowym po dniu zawarcia transakcji, poniedziałek następnego tygodnia jest datą wartości dla transkacji zawartej w środę. Odpowiednio, od środy do czwartku swapy są naliczane potrójnie.

Możesz zobaczyć aktualne stopy swapów na wszystkie notowane waluty na w sekcji “Specyfikacje kontraktów”

Kontrakty różnic kursowych (CFD) są złożonymi instrumentami i pociągają za sobą wysokie ryzyko szybkiej utraty środków finansowych, ze względu na zastosowanie dźwigni. 58% rachunków inwestorów traci gotówkę, dokonując transakcji CFD, korzystając z tego brokera. Należy rozważyć czy zasada działania kontraktów różnic kursowych (CFD) jest dla Państwa zrozumiała, a także czy mogą sobie Państwo pozwolić na podjęcie wysokiego ryzyka utraty własnych środków finansowych.

WAŻNE: Uprzejmie informujemy, że nasze usługi są dostępne jedynie dla Profesjonalnych Klientów.

Ważna uwaga
Po kliknięciu "Kontynuuj" zostaniesz przekierowany na witrynę prowadzoną przez FIBO Group, LTD, firmę zarejestrowaną na BVI i regulowaną przez FSC. Proszę zapoznać się z „Umową klienta” pod linkiem. Kliknij "Anuluj", aby pozostać na tej stronie.