Swap Specyfikacja Archiwum

Wybierz datę:

  
Specification NameCalculation DateSwap DŁUGIESwap KRÓTKIE
AUD/CAD15.04.20190-1.1
AUD/CHF15.04.20190.1-2.8
AUD/DKK15.04.20192.5-6.7
AUD/JPY15.04.20190.1-1.22
AUD/NZD15.04.2019-0.35-0.65
AUD/SEK15.04.20192.6-6.4
AUD/SGD15.04.20190.8-1.4
AUD/USD15.04.2019-0.57-0.23
AUD/ZAR15.04.2019-6.11.35
CAD/CHF15.04.20190.25-0.7
CAD/JPY15.04.20190.15-0.65
CAD/MXN15.04.2019-15.95.51
CHF/JPY15.04.2019-0.75-0.15
CHF/NOK15.04.2019-4.41.4
CHF/SEK15.04.2019-6.52.9
EUR/AUD15.04.2019-1.20.2
EUR/CAD15.04.2019-0.9-0.05
EUR/CHF15.04.2019-0.2-0.7
EUR/CZK15.04.2019-0.28-1.6
EUR/DKK15.04.2019-2-3.1
EUR/GBP15.04.2019-0.470.07
EUR/HUF15.04.2019-4.312.39
EUR/JPY15.04.2019-0.4-0.24
EUR/NOK15.04.2019-8-2
EUR/NZD15.04.2019-1.90.35
EUR/PLN15.04.2019-5.513.3
EUR/RUB15.04.2019-58.531.5
EUR/SEK15.04.2019-4.1-4.8
EUR/SGD15.04.2019-1.1-0.35
EUR/USD15.04.2019-1.40.67
EUR/ZAR15.04.2019-2417
GBP/AUD15.04.2019-1.550.15
GBP/CAD15.04.2019-0.850.1
GBP/CHF15.04.20190.25-1
GBP/DKK15.04.2019-2.7-0.63
GBP/JPY15.04.20190.05-0.85
GBP/NOK15.04.2019-8.32.2
GBP/NZD15.04.2019-1.70.2
GBP/SEK15.04.2019-6.92.2
GBP/SGD15.04.2019-0.85-0.6
GBP/USD15.04.2019-1.30.31
GBP/ZAR15.04.2019-30.323.3
NOK/SEK15.04.2019-0.07-0.35
NZD/CAD15.04.2019-0.26-0.33
NZD/CHF15.04.20190.15-0.75
NZD/JPY15.04.20190.23-0.8
NZD/SGD15.04.2019-0.1-0.9
NZD/USD15.04.2019-0.16-0.25
SGD/JPY15.04.2019-0.18-0.19
USD/CAD15.04.20190.04-1.05
USD/CHF15.04.20190.52-1.39
USD/CZK15.04.2019-3.2-0.3
USD/DKK15.04.2019-0.7-1.4
USD/HKD15.04.2019-2.25-1.81
USD/HUF15.04.2019-4.53.1
USD/JPY15.04.20190.43-1.29
USD/MXN15.04.2019-484
USD/NOK15.04.2019-3.5-3.7
USD/SEK15.04.2019-2.4-3.5
USD/SGD15.04.2019-0.2-0.33
USD/PLN15.04.2019-3.4-0.65
USD/RUB15.04.2019-44.223.8
USD/ZAR15.04.2019-316.2
XAG/USD15.04.2019-0.26-0.05
XAU/USD15.04.2019-14.32.1
XPD/USD15.04.2019-3-0.5
XPT/USD15.04.2019-3.50.7
GOLD15.04.2019-14.32.1
SILVER15.04.2019-0.26-0.05
BTC (Bitcoin)15.04.2019-0.0690
BCH (Bitcoin Cash)15.04.2019-0.0690
DASH (Dash)15.04.2019-0.0690
ETC (Ethereum Classic)15.04.2019-0.0690
ETH (Ethereum)15.04.2019-0.0690
LTC (Litecoin)15.04.2019-0.0690
XMR (Monero)15.04.2019-0.0690
XRP (Ripple)15.04.2019-0.0690
ZEC (Zcash)15.04.2019-0.0690

Liczby w kolumnach reprezentują ilość punktów obciążających pozycję klienta, jeżeli zostaje ona przeniesiona na dzień następny. Wartości te są obliczane na podstawie różnić między oprocentowaniem krótkoterminowym.

Jako że data wartości jest drugim z kolei dniem biznesowym po dniu zawarcia transakcji, poniedziałek następnego tygodnia jest datą wartości dla transkacji zawartej w środę. Odpowiednio, od środy do czwartku swapy są naliczane potrójnie.

Możesz zobaczyć aktualne stopy swapów na wszystkie notowane waluty na w sekcji “Specyfikacje kontraktów”

Kontrakty różnic kursowych (CFD) są złożonymi instrumentami i pociągają za sobą wysokie ryzyko szybkiej utraty środków finansowych, ze względu na zastosowanie dźwigni. 58% rachunków inwestorów detalicznych traci gotówkę, dokonując transakcji CFD, korzystając z tego brokera. Należy rozważyć czy zasada działania kontraktów różnic kursowych (CFD) jest dla Państwa zrozumiała, a także czy mogą sobie Państwo pozwolić na podjęcie wysokiego ryzyka utraty własnych środków finansowych.

×

Ostrzeżenie o ryzyku: Kontrakty różnic kursowych (CFD) są złożonymi instrumentami i pociągają za sobą wysokie ryzyko szybkiej utraty środków finansowych, ze względu na zastosowanie dźwigni. 58% rachunków inwestorów detalicznych traci gotówkę, dokonując transakcji CFD, korzystając z tego brokera. Przed podjęciem decyzji o zaangażowaniu w transakcje na giełdzie walut, należy rozważyć czy zasada działania kontraktów różnic kursowych (CFD) jest dla Państwa zrozumiała, wziąć pod uwagę Państwa cele inwestycyjne, poziom Państwa doświadczenia i gotowość do wzięcia na siebie ryzyka. Istnieje możliwość, że poniosą Państwo stratę w wysokości części lub całości Państwa pierwotnej inwestycji i z tychże powodów nie należy ryzykować więcej, niż są Państwo gotowi stracić. W razie potrzeby należy skorzystać z niezależnej porady finansowej.

Ważna uwaga
Po kliknięciu "Kontynuuj" zostaniesz przekierowany na witrynę prowadzoną przez FIBO Group, LTD, firmę zarejestrowaną na BVI i regulowaną przez FSC. Proszę zapoznać się z „Umową klienta” pod linkiem. Kliknij "Anuluj", aby pozostać na tej stronie.