Swap Specyfikacja Archiwum

Liczby w kolumnach reprezentują ilość punktów obciążających pozycję klienta, jeżeli zostaje ona przeniesiona na dzień następny. Wartości te są obliczane na podstawie różnić między oprocentowaniem krótkoterminowym.

Jako że data wartości jest drugim z kolei dniem biznesowym po dniu zawarcia transakcji, poniedziałek następnego tygodnia jest datą wartości dla transkacji zawartej w środę. Odpowiednio, od środy do czwartku swapy są naliczane potrójnie.

Możesz zobaczyć aktualne stopy swapów na wszystkie notowane waluty na w sekcji “Specyfikacje kontraktów”

Wybierz datę:

  
Nazwa specyfikacjiCalculation DateSwap DŁUGIESwap KRÓTKIE
AUD/CAD05.12.2022-0.41-0.01
AUD/CHF05.12.20220.25-0.58
AUD/JPY05.12.20220.5-0.88
AUD/NZD05.12.2022-0.570.05
AUD/USD05.12.2022-0.22-0.06
CAD/JPY05.12.20220.92-1.06
CHF/JPY05.12.2022-1.73-2.83
EUR/AUD05.12.2022-0.950.11
EUR/CAD05.12.2022-1.150.45
EUR/CHF05.12.20220.07-0.58
EUR/CZK05.12.2022-5.73.9
EUR/DKK05.12.2022-1.80.44
EUR/GBP05.12.2022-0.560.25
EUR/JPY05.12.20220.22-0.51
EUR/NOK05.12.2022-9.37.6
EUR/NZD05.12.2022-1.520.65
EUR/RUB05.12.2022-58.531.5
EUR/SEK05.12.2022-3.51.6
EUR/SGD05.12.2022-1.550.3
EUR/USD05.12.2022-0.840.66
EUR/ZAR05.12.2022-4228
GBP/AUD05.12.2022-0.38-0.5
GBP/CAD05.12.2022-0.65-0.12
GBP/CHF05.12.20220.51-1.22
GBP/JPY05.12.20220.79-1.32
GBP/NZD05.12.2022-1.01-0.01
GBP/SEK05.12.2022-0.85-6.25
GBP/USD05.12.2022-0.450.15
NOK/SEK05.12.20220.22-0.85
NZD/CAD05.12.2022-0.15-0.29
NZD/CHF05.12.20220.41-0.67
NZD/JPY05.12.20220.52-0.99
NZD/SGD05.12.2022-0.55-0.34
NZD/USD05.12.2022-0.73-0.88
USD/CAD05.12.2022-1.56-1.22
USD/CHF05.12.20220.66-1.26
USD/CZK05.12.2022-4.22.4
USD/DKK05.12.2022-1-1
USD/HUF05.12.2022-0.7-2.7
USD/JPY05.12.20221.21-1.89
USD/NOK05.12.2022-2.41.2
USD/SEK05.12.20223.8-5.95
USD/SGD05.12.2022-0.52-0.34
USD/RUB05.12.2022-44.223.8
XAG/USD05.12.2022-1.20.9
XAU/USD05.12.2022-5.5-2.4
XPD/USD05.12.2022-3-0.5
XPT/USD05.12.2022-3.50.7
GOLD05.12.2022-5.5-2.4
SILVER05.12.2022-1.20.9
BTC (Bitcoin)05.12.2022-0.169 %-0.169 %
BCH (Bitcoin Cash)05.12.2022-0.169 %-0.169 %
DASH (Dash)05.12.2022-0.169 %-0.169 %
ETC (Ethereum Classic)05.12.2022-0.169 %-0.169 %
ETH (Ethereum)05.12.2022-0.169 %-0.169 %
LTC (Litecoin)05.12.2022-0.169 %-0.169 %
XMR (Monero)05.12.2022-0.169 %-0.169 %
XRP (Ripple)05.12.2022-0.169 %-0.169 %
ZEC (Zcash)05.12.2022-0.169 %-0.169 %
CAD/CHF05.12.20220.32-0.54
USD/ZAR05.12.2022-367.5

WAŻNE: Uprzejmie informujemy, że nasze usługi są dostępne jedynie dla Profesjonalnych Klientów. Kontrakty różnic kursowych (CFD) są złożonymi instrumentami i pociągają za sobą wysokie ryzyko szybkiej utraty środków finansowych, ze względu na zastosowanie dźwigni. Należy rozważyć czy zasada działania kontraktów różnic kursowych (CFD) jest dla Państwa zrozumiała, a także czy mogą sobie Państwo pozwolić na podjęcie wysokiego ryzyka utraty własnych środków finansowych.