Swap Specyfikacja Archiwum

Liczby w kolumnach reprezentują ilość punktów obciążających pozycję klienta, jeżeli zostaje ona przeniesiona na dzień następny. Wartości te są obliczane na podstawie różnić między oprocentowaniem krótkoterminowym.

Jako że data wartości jest drugim z kolei dniem biznesowym po dniu zawarcia transakcji, poniedziałek następnego tygodnia jest datą wartości dla transkacji zawartej w środę. Odpowiednio, od środy do czwartku swapy są naliczane potrójnie.

Możesz zobaczyć aktualne stopy swapów na wszystkie notowane waluty na w sekcji “Specyfikacje kontraktów”

Wybierz datę:

  
Specification NameCalculation DateSwap DŁUGIESwap KRÓTKIE
AUD/CAD21.09.2020-0.34-0.38
AUD/CHF21.09.20200.11-0.68
AUD/DKK21.09.2020-1.8-5.2
AUD/JPY21.09.2020-0.1-0.4
AUD/NZD21.09.2020-0.52-0.27
AUD/SEK21.09.20200.8-4.8
AUD/SGD21.09.2020-0.35-0.37
AUD/USD21.09.2020-0.24-0.28
AUD/ZAR21.09.2020-2412
CAD/CHF21.09.20200.02-0.48
CAD/JPY21.09.2020-0.14-0.4
CAD/MXN21.09.2020-3217
CHF/JPY21.09.2020-0.53-0.15
CHF/NOK21.09.2020-8.83.8
CHF/SEK21.09.2020-5-1.5
EUR/AUD21.09.2020-1.1-0.05
EUR/CAD21.09.2020-0.8-0.07
EUR/CHF21.09.2020-0.22-0.55
EUR/CZK21.09.2020-2.71.2
EUR/DKK21.09.2020-2.55-3.4
EUR/GBP21.09.2020-0.46-0.08
EUR/HUF21.09.2020-2.4-0.6
EUR/JPY21.09.2020-0.46-0.2
EUR/NOK21.09.2020-7.87-1.15
EUR/NZD21.09.2020-1.1-0.09
EUR/PLN21.09.2020-3.60.6
EUR/RUB21.09.2020-58.531.5
EUR/SEK21.09.2020-4.25-2.5
EUR/SGD21.09.2020-1.550.33
EUR/USD21.09.2020-0.6-0.03
EUR/ZAR21.09.2020-4228
GBP/AUD21.09.2020-0.75-0.41
GBP/CAD21.09.2020-0.58-0.39
GBP/CHF21.09.20200.03-0.72
GBP/DKK21.09.2020-3.8-7.4
GBP/JPY21.09.2020-0.25-0.55
GBP/NOK21.09.2020-6.3-0.3
GBP/NZD21.09.2020-0.79-0.48
GBP/SEK21.09.2020-0.85-6.25
GBP/SGD21.09.2020-1.3-0.3
GBP/USD21.09.2020-0.45-0.25
GBP/ZAR21.09.2020-4424
NOK/SEK21.09.20200.22-0.85
NZD/CAD21.09.2020-0.26-0.42
NZD/CHF21.09.20200.05-0.81
NZD/JPY21.09.2020-0.09-0.53
NZD/SGD21.09.2020-0.55-0.34
NZD/USD21.09.2020-0.25-0.35
SGD/JPY21.09.20200.2-1.1
USD/CAD21.09.2020-0.28-0.61
USD/CHF21.09.20200.05-0.55
USD/CZK21.09.2020-1.1-0.7
USD/DKK21.09.2020-2.3-8.68
USD/HKD21.09.2020-1.8-2.8
USD/HUF21.09.20200.7-2.7
USD/JPY21.09.2020-0.15-0.45
USD/MXN21.09.2020-5315
USD/NOK21.09.2020-3.55-3.68
USD/SEK21.09.2020-2.45-3.36
USD/SGD21.09.2020-0.43-0.81
USD/PLN21.09.2020-1.35-2.4
USD/RUB21.09.2020-44.223.8
USD/ZAR21.09.2020-338.34
XAG/USD21.09.2020-0.250.05
XAU/USD21.09.2020-14.5-5.5
XPD/USD21.09.2020-3-0.5
XPT/USD21.09.2020-3.50.7
GOLD21.09.2020-14.5-5.5
SILVER21.09.2020-0.250.05
BTC (Bitcoin)21.09.2020-0.069 %-0.069 %
BCH (Bitcoin Cash)21.09.2020-0.069 %-0.069 %
DASH (Dash)21.09.2020-0.069 %-0.069 %
ETC (Ethereum Classic)21.09.2020-0.069 %-0.069 %
ETH (Ethereum)21.09.2020-0.069 %-0.069 %
LTC (Litecoin)21.09.2020-0.069 %-0.069 %
XMR (Monero)21.09.2020-0.069 %-0.069 %
XRP (Ripple)21.09.2020-0.069 %-0.069 %
ZEC (Zcash)21.09.2020-0.069 %-0.069 %

Kontrakty różnic kursowych (CFD) są złożonymi instrumentami i pociągają za sobą wysokie ryzyko szybkiej utraty środków finansowych, ze względu na zastosowanie dźwigni. 58% rachunków inwestorów traci gotówkę, dokonując transakcji CFD, korzystając z tego brokera. Należy rozważyć czy zasada działania kontraktów różnic kursowych (CFD) jest dla Państwa zrozumiała, a także czy mogą sobie Państwo pozwolić na podjęcie wysokiego ryzyka utraty własnych środków finansowych.

WAŻNE: Uprzejmie informujemy, że nasze usługi są dostępne jedynie dla Profesjonalnych Klientów.

Ważna uwaga
Po kliknięciu "Kontynuuj" zostaniesz przekierowany na witrynę prowadzoną przez FIBO Group, LTD, firmę zarejestrowaną na BVI i regulowaną przez FSC. Proszę zapoznać się z „Umową klienta” pod linkiem. Kliknij "Anuluj", aby pozostać na tej stronie.