Sylwetka Spółki

Spółka FIBO Group Holdings Ltd. jest zarejestrowana w Republice Cypru (Nr rejestracji HE242381) i jest licencjonowana przez Cypryjską Komisję Papierów Wartościowych i Giełdy (CySEC) pod numerem 118/10. Ponadto, spółka jest członkiem Funduszu Rekompensat Inwestycyjnych (ICF). Zgodnie z sekcją 6 (6) i 22 Ustawy z 2007 roku o Usługach i Działalności Inwestycyjnej i Rynkach Regulowanych Komisja CySEC wydała pozwolenie na świadczenie usług inwestycyjnych i usług pomocniczych i/lub angażowania się jedynie w działalność inwestycyjną instrumentami finansowymi oraz świadczyć usługi zarządzania aktywami.

fibogroup.eu

Międzynarodowy Holding Finansowy FIBO Group (Financial Intermarket Borkerage Online Group) jest jednym z najstarszych graczy internatowego handlu z wykorzystaniem dźwigni finansowych. Pierwsza spółka holdingu została założona w 1998 roku. Od pierwszego dnia pracy, zawsze trzymamy się reguł przejrzystej działalności, aby chronić interesy Klientów oraz bezwzględnego spełniania przestrzegania obowiązującego prawa i dyspozycji krajowych podmiotów kontrolujących. Nasi Klienci i Partnerzy mogą być pewni, że wszystkie usługi świadczone przez spółki holdingu FIBO Group spełniają najwyższe międzynarodowe standardy i pozostają pod nadzorem krajowych podmiotów kontrolujących.

Spółka FIBO Group Ltd. jest zarejestrowaną na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych i posiada licencję SIBA/L/14/1063 dla świadczenia usług inwestycyjnych i jest nadzorowana przez Komisję Usług Finansowych (Finance Services Commission - FSC)

fibogroup.com

WAŻNE: Uprzejmie informujemy, że nasze usługi są dostępne jedynie dla Profesjonalnych Klientów.

Ważna uwaga
Po kliknięciu "Kontynuuj" zostaniesz przekierowany na witrynę prowadzoną przez FIBO Group, LTD, firmę zarejestrowaną na BVI i regulowaną przez FSC. Proszę zapoznać się z „Umową klienta” pod linkiem. Kliknij "Anuluj", aby pozostać na tej stronie.