Sylwetka Spółki

Spółka FIBO Group Holdings Ltd. jest zarejestrowana w Republice Cypru (Nr rejestracji HE242381) i jest licencjonowana przez Cypryjską Komisję Papierów Wartościowych i Giełdy (CySEC) pod numerem 118/10. Ponadto, spółka jest członkiem Funduszu Rekompensat Inwestycyjnych (ICF). Zgodnie z sekcją 6 (6) i 22 Ustawy z 2007 roku o Usługach i Działalności Inwestycyjnej i Rynkach Regulowanych Komisja CySEC wydała pozwolenie na świadczenie usług inwestycyjnych i usług pomocniczych i/lub angażowania się jedynie w działalność inwestycyjną instrumentami finansowymi oraz świadczyć usługi zarządzania aktywami.

fibogroup.eu

Międzynarodowy Holding Finansowy FIBO Group (Financial Intermarket Borkerage Online Group) jest jednym z najstarszych graczy internatowego handlu z wykorzystaniem dźwigni finansowych. Pierwsza spółka holdingu została założona w 1998 roku. Od pierwszego dnia pracy, zawsze trzymamy się reguł przejrzystej działalności, aby chronić interesy Klientów oraz bezwzględnego spełniania przestrzegania obowiązującego prawa i dyspozycji krajowych podmiotów kontrolujących. Nasi Klienci i Partnerzy mogą być pewni, że wszystkie usługi świadczone przez spółki holdingu FIBO Group spełniają najwyższe międzynarodowe standardy i pozostają pod nadzorem krajowych podmiotów kontrolujących.

Spółka FIBO Group Ltd. jest zarejestrowaną na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych i posiada licencję SIBA/L/14/1063 dla świadczenia usług inwestycyjnych i jest nadzorowana przez Komisję Usług Finansowych (Finance Services Commission - FSC)

fibogroup.com

Kontrakty różnic kursowych (CFD) są złożonymi instrumentami i pociągają za sobą wysokie ryzyko szybkiej utraty środków finansowych, ze względu na zastosowanie dźwigni. 58% rachunków inwestorów detalicznych traci gotówkę, dokonując transakcji CFD, korzystając z tego brokera. Należy rozważyć czy zasada działania kontraktów różnic kursowych (CFD) jest dla Państwa zrozumiała, a także czy mogą sobie Państwo pozwolić na podjęcie wysokiego ryzyka utraty własnych środków finansowych.

WAŻNE: Uprzejmie informujemy, że nasze usługi są dostępne jedynie dla Profesjonalnych Klientów. Nasza strona internetowa jest obecnie sprawdzana pod kątem wprowadzenia stosownych zmian.

Ważna uwaga
Po kliknięciu "Kontynuuj" zostaniesz przekierowany na witrynę prowadzoną przez FIBO Group, LTD, firmę zarejestrowaną na BVI i regulowaną przez FSC. Proszę zapoznać się z „Umową klienta” pod linkiem. Kliknij "Anuluj", aby pozostać na tej stronie.