Sylwetka Spółki

Spółka FIBO Group Holdings Ltd. jest zarejestrowana w Republice Cypru (Nr rejestracji HE242381) i jest licencjonowana przez Cypryjską Komisję Papierów Wartościowych i Giełdy (CySEC) pod numerem 118/10. Ponadto, spółka jest członkiem Funduszu Rekompensat Inwestycyjnych (ICF). Zgodnie z sekcją 6 (6) i 22 Ustawy z 2007 roku o Usługach i Działalności Inwestycyjnej i Rynkach Regulowanych Komisja CySEC wydała pozwolenie na świadczenie usług inwestycyjnych i usług pomocniczych i/lub angażowania się jedynie w działalność inwestycyjną instrumentami finansowymi oraz świadczyć usługi zarządzania aktywami.

fibogroup.eu

Międzynarodowy Holding Finansowy FIBO Group (Financial Intermarket Borkerage Online Group) jest jednym z najstarszych graczy internatowego handlu z wykorzystaniem dźwigni finansowych. Pierwsza spółka holdingu została założona w 1998 roku. Od pierwszego dnia pracy, zawsze trzymamy się reguł przejrzystej działalności, aby chronić interesy Klientów oraz bezwzględnego spełniania przestrzegania obowiązującego prawa i dyspozycji krajowych podmiotów kontrolujących. Nasi Klienci i Partnerzy mogą być pewni, że wszystkie usługi świadczone przez spółki holdingu FIBO Group spełniają najwyższe międzynarodowe standardy i pozostają pod nadzorem krajowych podmiotów kontrolujących.

Spółka FIBO Group Ltd. jest zarejestrowaną na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych i posiada licencję SIBA/L/14/1063 dla świadczenia usług inwestycyjnych i jest nadzorowana przez Komisję Usług Finansowych (Finance Services Commission - FSC)

fibogroup.com

Kontrakty różnic kursowych (CFD) są złożonymi instrumentami i pociągają za sobą wysokie ryzyko szybkiej utraty środków finansowych, ze względu na zastosowanie dźwigni. 58% rachunków inwestorów detalicznych traci gotówkę, dokonując transakcji CFD, korzystając z tego brokera. Należy rozważyć czy zasada działania kontraktów różnic kursowych (CFD) jest dla Państwa zrozumiała, a także czy mogą sobie Państwo pozwolić na podjęcie wysokiego ryzyka utraty własnych środków finansowych.

×

Ostrzeżenie o ryzyku: Kontrakty różnic kursowych (CFD) są złożonymi instrumentami i pociągają za sobą wysokie ryzyko szybkiej utraty środków finansowych, ze względu na zastosowanie dźwigni. 58% rachunków inwestorów detalicznych traci gotówkę, dokonując transakcji CFD, korzystając z tego brokera. Przed podjęciem decyzji o zaangażowaniu w transakcje na giełdzie walut, należy rozważyć czy zasada działania kontraktów różnic kursowych (CFD) jest dla Państwa zrozumiała, wziąć pod uwagę Państwa cele inwestycyjne, poziom Państwa doświadczenia i gotowość do wzięcia na siebie ryzyka. Istnieje możliwość, że poniosą Państwo stratę w wysokości części lub całości Państwa pierwotnej inwestycji i z tychże powodów nie należy ryzykować więcej, niż są Państwo gotowi stracić. W razie potrzeby należy skorzystać z niezależnej porady finansowej.

Ważna uwaga
Po kliknięciu "Kontynuuj" zostaniesz przekierowany na witrynę prowadzoną przez FIBO Group, LTD, firmę zarejestrowaną na BVI i regulowaną przez FSC. Proszę zapoznać się z „Umową klienta” pod linkiem. Kliknij "Anuluj", aby pozostać na tej stronie.